Mecz Stomilu Olsztyn z Kolejarzem Stróże już za nami. Inauguracja rundy wiosennej na olsztyńskim stadionie wypadła w miarę dobrze. Można było jedynie liczyć na lepszą frekwencję w młynie.

Tego dnia na Łuku Biało-Niebieskim pojawiło się tylko około 350 fanatyków Stomilu. Może było nawet trochę więcej, ciężko to policzyć, wszyscy rozwaleni po całym sektorze. Z tego miejsca mały apel do wszystkich stałych bywalców Łuku Biało-Niebieskiego! Jak już przychodzicie na młyn to stańmy kur** wszyscy razem w jednej grupie i dopingujmy naszych piłkarzy! Przestańcie okupować te barierki u góry i stoisko z kiełbasą!

Wracając jednak do samego spotkania. Na płotach wywiesiliśmy siedem flag Stomilu. Pojawiły się: płótna Stomilowców z FC Olsztynek, FC Lidzbark Warmiński, FC Gietrzwałd, flaga Brzuchaczy, dzielnicówka Hamburga, duża STOMIL OLSZTYN (gotyk) oraz Stomil – Antykomuna.

Doping prowadziliśmy przez całe spotkanie na dobrym poziomie. Warto pochwalić kibiców z trybuny krytej, na meczu z Kolejarzem stworzyli drugi młyn i przyzwoicie im to wychodziło!

W przerwie meczu rozprowadzany był 186 numer zina Stadion, Ultrasi sprzedawali swoje wlepki i Stomilowskie smycze, prowadziliśmy tez zapisy na wyjazd autokarowy do Niepołomic.

Nasi piłkarze po bardzo słabym meczu wygrywają 2:1 i udaje się nam zatrzymać bardzo ważne trzy punkty w Olsztynie. Teraz czeka na(S) daleki wyjazd do Niepołomic, zapraszamy wszystkich do zapoznania się z informacjami na temat tej eskapady!

STOMIL PONAD WSZYSTKO!

KIBICOWSKIE ZDJĘCIA Z MECZU

KIBICE PRZED MECZEM ODDALI KREW