Do Ostródy na mecz Stomil Olsztyn – Dolcan Ząbki jadą tylko prawdziwi kibice „Dumy Warmii” a nie jakieś podrabiańce! Podrabiańce zostają w domu! NAJWIERNIEJSI Z NAJWIERNIEJSZYCH DO O(S)TRÓDY NA MECZ!!!

Na mecz do Ostródy wybierają się też kibice gości. Dolcan Ząbki to Fan Club Legii Warszawa.

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz 32. kolejki I Ligi, Stomil Olsztyn – Dolcan Ząbki, który odbędzie się w najbliższą sobotę (23.05) o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Ostródzie.

Poniżej przedstawiamy ceny biletów na spotkania ligowe na Stadionie Miejskim przy ul. 3-go Maja 19 w Ostródzie:

1. Bilet normalny na trybunę krytą = 15 zł.
2. Bilet ulgowy na trybunę krytą = 10 zł (kobiety, dzieci, młodzież ucząca się, studenci do ukończenia 25 roku życia za okazaniem legitymacji, seniorzy w wieku 60+).
3. Bilet rodzinny na trybunę krytą:
– rodzic = 10 zł,
– dziecko od 7 do 13 roku życia = 1 zł,
– dziecko do 6 roku = wstęp wolny.

Sprzedaż biletów prowadzimy w stałych punktach oraz dodatkowo w Ostródzie:
– Biuro klubu OKS Stomil Olsztyn, al. Piłsudskiego 69a, pok. 3 (wtorek – środa w godz. 09:00 – 15:00, czwartek, piątek w godz. 09:00 – 17:00).

– Sklep Egit.pl, Centrum H&B, Wilczyńskiego 25e, lok. 11
(wtorek – piątek w godz. 10:00 – 18:00).

– Centrum piłkarskie R-GOL, Białe Koszary, ul. Jana III Sobieskiego 3c/64, Ostróda (wtorek – piątek w godz. 10:00 – 18:00).

PAMIĘTAJ O MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETU ON-LINE! Aby móc kupić bilet za pomocą metody on-line, musisz, przy zakładaniu profilu, podać swój adres mailowy, jeśli tego nie zrobiłeś/-aś, lub po prostu nie pamiętasz, NAPISZ DO NAS NA ADRES:  bilety@stomilolsztyn.com!!

W treści wiadomości wpisz swoje imię, nazwisko, numer PESEL i adres mailowy, z którego chcesz kupować bilety.
Po zarejestrowaniu Twojego adresu e-mail, otrzymasz login i hasło, dzięki którym zarejestrujesz się na: bilety.stomilolsztyn.com i kupisz wejściówkę na najbliższy mecz „Dumy Warmii”!