Do Grudziądza wybraliśmy się w 212 osób ( jeden autokar i 38 fur ). Tego dnia wspierało nas 9 kibiców Polonii Bydgoszcz oraz 7 fanów Petry. Większość wchodzi do klatki i wywiesza 5 flag Stomilu Olsztyn. Zakazowicze oraz spora grupa naszej wycieczki zostaje jednak pod stadionem z powodu braku dokumentów i obecności na liście wyjazdowej. Nie było możliwości dopisywania się pod sektorem gości na listę. Doping prowadzimy przez całe spotkanie. Olimpia wystawiła średni młyn jednak doping prowadzili przez całe spotkanie na dobrym poziomie. Na płotach wywiesili też 5 flag. Droga w obie strony przebiegła szybko i sprawnie. Można powiedzieć, że wyjazd się odbył i tyle… TERAZ NIECH KAŻDY Z WA(S) JUŻ MYŚLI NAD WYPRAWĄ DO KATOWIC! WYJAZD BĘDZIE AUTOKAROWY! MACIE DWA TYGODNIE NA UZBIERANIE PIENIĘDZY NA TEN CEL! SPW!

Relacja z meczu Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn
Zobacz także
Listopadowy numer „To My Kibice”
5 listopada ukazał się 146 numer magazynu „To My Kibice!”. Miesięcznik od tego numeru powiększył swoją objętość i liczy już 68 stron! 27 reportaży z meczów ligowych, pucharowych i reprezentacji: […]
Relacja z meczu Bytovia Bytów – Stomil Olsztyn
Do Bytowa jedziemy w 87 osób ( autokar i 9 fur ). Tego dnia wspiera nas 2 kibiców Polonii Bydgoszcz. Na sektor wchodzi tylko ok. 60 osób i wywiesza 4 […]

Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.