Na ostatnią kolejkę pierwszej ligi w Olsztynie przybył niemal komplet publiczności. Na trybunie krytej ok. 3000 kibiców Stomilu plus ok. 650 na młynie, czyli Łuku Biało-Niebieskim.

Trzeba zaznaczyć, ze kolejny już raz na trybunie krytej uformował się drugi, ok. 200 osobowy młyn Stomilu, który prowadził doping przez całe spotkanie.

Również kibice gości nie zawiedli stawiając się w liczbie ok. 120 z 3 flagami.  Przyjezdni wywiesili również transparent „GÓRNIK TYLKO W ŁĘCZNEJ”.

Na młynie pojawiło się tego dnia 16 flag Stomilu Olsztyn oraz transparent przywieziony przez kiboli Petry o treści „STOMIL TRZYMAJCIE SIĘ – POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA”. 

Na meczu z Górnikiem Łęczna wspomagały nas delegacje kibiców Petrochemii Płock i Polonii Bydgoszcz. Przez całe spotkanie prowadzimy fanatyczny doping z nadzieją na utrzymanie, niestety mimo zwycięstwa, pozostałe wyniki nie układają się po naszej myśli i zajmujemy miejsce „premiowane” spadkiem do II ligi.

W poniedziałek, na ślub bramkarza Stomilu, wiernego wychowanka – Piotrka Skiby udaje się grupa Stomilowców z flagą, by zrobić mu bramę – wszystkiego najlepszego!

FOTORELACJA