Stomil Cup 4 zbliża się wielkimi krokami! Start turnieju już w najbliższy czwartek! Tym razem impreza będzie trwała cztery dni ( 15-18.01.2015 )! Tak jak rok temu, „areną” zmagań młodych piłkarzy będzie olsztyńska hala „Urania”. Już teraz namawiamy Was wszystkich do rezerwowania sobie wolnego czasu w dniach 16-18 stycznia (piątek,sobota oraz niedziela).

To przez te 3 dni kibice Stomilu Olsztyn będą brali aktywny udział w tym turnieju. Zapowiada się konkretny doping, kilka opraw spotkań młodych piłkarzy Stomilu oraz wielka rodzinna Stomilowska impreza!

W turnieju zagrają trzy zespoły Stomilu Olsztyn, dwa składy wystawi Akademia Piłkarska Stomilu Olsztyn oraz jeden zespół wystawia pierwszoligowy Stomil Olsztyn. OKS Stomil Olsztyn reprezentowany będzie przez podopiecznych Adama Zejera z rocznika 2004/2005!

Do Olsztyna przyjadą młodzi piłkarze m.in. z takich klubów jak Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Widzew Łódź, Motor Lublin, Wigry Suwałki, Jagiellonia Białystok, Mławianka Mława, Znicz Pruszków, Warta Poznań, Olimpia Elbląg i kilka innych młodych składów z Polski!

„Rodzynkiem” w tym turnieju będzie niemiecki zespół VFL Osanbruck!

W sobotnim meczu gwiazd zagrają „GWIAZDY REPREZENTACJI POLSKI” oraz „LEGENDY STOMILU OLSZTYN”!

W sobotnim mini turnieju CELEBRYTÓW zagrają: zespoły „Enej”, „Afromental”, „Lemon” oraz „Kabaret Skeczów Męczących”!

To tylko kilka atrakcji, które będą towarzyszyły turniejowi Stomil Cup 2015. Jeszcze wiele innych niespodzianek będzie czekało na kibiców Stomilu Olsztyn w ten styczniowy weekend. SZYKUJCIE SIĘ NA KONKRETNA STOMILOWSKĄ IMPREZĘ!

Więcej informacji o Stomil Cup 2015 znajdziecie na stronie internetowej:

http://stomilcup.pl/