W Białymstoku Lechię Gdańsk wspierało 38 Stomilowców. Mamy ze sobą jedną flagę Stomilu Olsztyn.
Wielkie dzięki za gościnę! Stomil z Lechią!

W Białymstoku Lechię Gdańsk wspierało 38 Stomilowców. Mamy ze sobą jedną flagę Stomilu Olsztyn.
Wielkie dzięki za gościnę! Stomil z Lechią!
Zobacz także
Fundusz wyjazdowy – jesień 2014. Zapraszamy do licytacji!
Kibice Stomilu Olsztyn wystartowali z kolejnymi aukcjami, z których dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów w najbliższej rundzie. Zabawa tym razem będzie o wiele ciekawsza, ponieważ do rywalizacji o zebranie […]
Wywiad ze „Skazą”, jednym z twórców ruchu kibicowskiego na Stomilu
Witaj Skaza! Na początek standardowe nasze pytanie. Pamiętasz kiedy pierwszy raz trafiłeś do młyna? – Pierwsze kroki na stadionie stawiałem ze swoim ojcem w wieku siedmiu lat, ale wówczas na […]