Na pierwszy wyjazd w II lidze wybrało się 76 Stomilowców. Nad morze lecimy autokarem i 7 furami. Mamy ze sobą 2 flagi wyjazdowe Stomilu oraz transparent CHWM PDW.
Stomil zremisował w Kołobrzegu 0:0.

Na pierwszy wyjazd w II lidze wybrało się 76 Stomilowców. Nad morze lecimy autokarem i 7 furami. Mamy ze sobą 2 flagi wyjazdowe Stomilu oraz transparent CHWM PDW.
Stomil zremisował w Kołobrzegu 0:0.
Zobacz także
GKS Katowice – STOMIL OLSZTYN: Środa, 18 października
GKS Katowice – STOMIL OLSZTYN: Środa, 18 października W środę do Katowic docieramy w 91 osób. Z nami delegacja ŁKSu Łomża i Hutnika Nowa Huta. Nie wszyscy od nas wchodzą […]
Relacja z meczu GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn
W środę do Bełchatowa dociera równo 98 Stomilowców. Jedziemy na dwa niepełne autokary i 4 fury. Nie wszyscy wchodzą na stadion. Na płocie wywieszamy 5 flag Stomilu (Pojezierze, Brzuchacze, Zatorze, […]