W środę do Siedlec na zaległy mecz Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn dotarło samochodami 23 Stomilowców.
Piłkarze przegrali to spotkanie 0:1.

W środę do Siedlec na zaległy mecz Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn dotarło samochodami 23 Stomilowców.
Piłkarze przegrali to spotkanie 0:1.
Zobacz także
ŚMIERĆ KIBICA JAK ŚMIERĆ BRATA!
„Ostatni weekend przyniósł tragiczne w skutkach wydarzenia. Po przerwaniu meczu w Knurowie zginął człowiek. Myślałem, że nie będę musiał o tym pisać, że mam ważniejsze rzeczy na głowie, ale ciągle […]
Stomilowcy obecni na „Letnim Turnieju Kibiców Hutnika”
W sobotę (7 lipca) 24 osobowa delegacja kiboli Stomilu Olsztyn wybrała się do Nowej Huty, by uczestniczyć w „Letnim Turnieju Kibiców Hutnika”. Tym razem w zawodach sportowych nie poszło już […]