W Legnicy na meczu Miedź – Wisła Płock obecnych było 8 Stomilowców! Dzięki za gościnę!
OKS & ZKS! Między nami sztama!

W Legnicy na meczu Miedź – Wisła Płock obecnych było 8 Stomilowców! Dzięki za gościnę!
OKS & ZKS! Między nami sztama!
Zobacz także
Oświadczenie grupy „Ultra(S)tomiL”. U(S)L kończy swoją działalność!
Prezentujemy oświadczenie, które podesłali nam kibice Stomilu Olsztyn z grupy „Ultra(S)tomiL”. Oświadczenie grupy „Ultra(S)tomiL: „Nadchodzi koniec rundy, w piątek rozegraliśmy ostatni mecz w tym roku na stadionie w Olsztynie. W […]
Fundusz wyjazdowy – jesień 2014. Zapraszamy do licytacji!
Kibice Stomilu Olsztyn wystartowali z kolejnymi aukcjami, z których dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów w najbliższej rundzie. Zabawa tym razem będzie o wiele ciekawsza, ponieważ do rywalizacji o zebranie […]