W środę do Siedlec na zaległy mecz Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn dotarło samochodami 23 Stomilowców.
Piłkarze przegrali to spotkanie 0:1.

W środę do Siedlec na zaległy mecz Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn dotarło samochodami 23 Stomilowców.
Piłkarze przegrali to spotkanie 0:1.
Zobacz także
Relacja z meczu Flota Świnoujście – Stomil Olsztyn
Do Świnoujścia dotarło 18 osób (4 fury). W tym 16 Stomilowców + 2 braci z Polonii Bydgoszcz. Przed meczem psy zawijają jednego Stomilowca na komendę i wypuszczają po zakończeniu spotkania. […]
Relacja z meczu Polonia Lidzbark Warmiński – Stomil Olsztyn (28 września 2024 r.)
W Lidzbarku Warmińskim Dumę Warmii wspierało ok. 480 kibiców w tym Lechia Gdańsk w 14 osób oraz miejscowy Fan Club Lidzbarscy Stomilowcy w 35 osób. Na najbliższy ligowy wyjazd wybraliśmy […]