Na pierwszy wyjazd w II lidze wybrało się 76 Stomilowców. Nad morze lecimy autokarem i 7 furami. Mamy ze sobą 2 flagi wyjazdowe Stomilu oraz transparent CHWM PDW.
Stomil zremisował w Kołobrzegu 0:0.

Na pierwszy wyjazd w II lidze wybrało się 76 Stomilowców. Nad morze lecimy autokarem i 7 furami. Mamy ze sobą 2 flagi wyjazdowe Stomilu oraz transparent CHWM PDW.
Stomil zremisował w Kołobrzegu 0:0.
Zobacz także
Relacja z meczu Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn (13 marca 2024 r.)
W środę do Siedlec na zaległy mecz Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn dotarło samochodami 23 Stomilowców. Piłkarze przegrali to spotkanie 0:1.
Relacja z meczu Jagiellonia II Białystok – Stomil Olsztyn (31. maja 2025 r.)
Każdy inaczej zaplanował dawno ten weekend i ostatecznie w klatce na obiekcie Akademii Jagiellonii Białystok meldujemy się w jedynie 7 osób, kilkukrotnie zaznaczając swoją obecność.