Agnieszka oraz Marek, czyli Stomiowska para w bardzo charakterystyczny sposób uczciła swoją czwartą rocznicę związku.
Życzymy wszystkiego najlepszego! 🙂
SPW!

Zobacz także
Nowe gadżety na licytacji! Zysk na fundusz wyjazdowy
Na forum fanatyków Stomilu Olsztyn wystawiliśmy kolejne aukcje z gadżetami. Całkowity zysk zostanie przekazany na fundusz wyjazdowy. Koszulka Gwiazd Stomilu Olsztyn wraz z autografami Szalik, skarpetki oraz odznaka Polonii Bydgoszcz […]
Relacja z meczu Stomil Olsztyn – Olimpia Elbląg (11 marca 2023 roku)
W sobotę na meczu derbowym z Olimpią, na stadionie melduje się prawie komplet publiczności. Tego dnia młyn tworzą dwa sektory, czyli sektor 1 i 2, które zapełniły również delegacje naszych […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.