W sobotę na meczu derbowym z Olimpią, na stadionie melduje się prawie komplet publiczności. Tego dnia młyn tworzą dwa sektory, czyli sektor 1 i 2, które zapełniły również delegacje naszych gości – Lechia Gdańsk ok. 200, Petrochemia Płock 60, Polonia Bydgoszcz 42 osoby, GKM Grudziądz 36 osób, ŁKS Łomża w 31 osób oraz delegacje Raków Częstochowa (5) i Hutnik Nowa Huta (4). Wszyscy razem tworzymy tego dnia ok. 1500 osobowy młyn!

Piłkarsko nie ma o czym wspominać (bezbramkowy remis – red.). Na trybunach trochę się działo. Nasi ultrasi odpalają sporo pirotechniki, przy okazji dwóch opraw (100 rac, 30 świec dymnych i 250 stroboskopów). Miłośnicy muzyki akordeonowej określili się ze zgodami na 730 osób, chociaż sprzedano im 630 biletów, na sektor gości weszło dokładnie 629 osób, a pod sektorem nie było już żadnego zaginionego grubaska. Mamy nadzieję, że lepiej idzie im w liczeniu cholesterolu…

Dziękujemy za obecność wszystkim przyjaciołom, świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy narodzin potomków i robimy dalej swoje!

STOMIL PONAD WSZYSTKO

KIBICOWSKA GALERIA Z MECZU STOMIL – OLIMPIA W SERWISIE STOMIL.OLSZTYN.PL