Z inicjatywy kibiców Stomilu Olsztyn z Pojezierza powstało nowe grafitti zgodowe: Stomil & Petra! Podziękowania dla chłopaków z UH za pomoc i zaangażowanie!

Zgodowe graffiti na osiedlu Pojezierze
Zobacz także
Zbiórka serpentyn na meczu z Niecieczą!
Stomilowcy! Jest ktoś z Was w stanie zorganizować serpentyny (rolki od kas fiskalnych) ?! Mogą być stare, zużyte. Mogą też być nowe! Kibicu Stomilu, ile dasz radę, tyle przynieś! Zbiórkę […]
Wrześniowy numer „To My Kibice”
Już po weekendzie w sprzedaży kolejny numer kibicowskiego pisma „To My Kibice”. 18 obszernych reportaży meczowych (wiele z nich ubarwiają unikatowe, nigdzie nie publikowane wcześniej fotki): Lech Poznań – FC […]