Zin Stadion numer 200 jest gotowy!

Zin Stadion numer 200 jest gotowy, dziś rano odebraliśmy 1000 sztuk z drukarni! Naszą kibicowską gazetkę będzie można nabyć już podczas turnieju Stomil Cup (do kupienia w piątek, sobotę oraz niedzielę na hali Urania).

Jubileuszowe wydanie „Stadionu” można też kupić w sklepie kibiców Stomilu „SEKTOR” oraz na allegro!

http://allegro.pl/zin-stadion-nr-200-gazetka-stomil-olsztyn-i4991675494.html

Zin jest w całości kolorowy, 16 stron, dużo tekstu! Cena za te unikatowe wydanie to jedyne 5 zł.

Całkowity zysk ze sprzedaży naszego pisma zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów produkcji oraz cele kibicowskie!

W zinie do przeczytania będzie:

  • Wywiad z Gisbernem
  • Wywiad z Robertem C.
  • Wywiad z Biedrzą
  • Archiwalne relacje z meczu Stomil – Lechia oraz Ceramika – Stomil
  • Podsumowanie 2014 roku w wykonaniu kibiców Stomilu Olsztyn
  • Relacja z meczu Stomil – Wigry
  • Relacja z „Biało – Niebieskich Mikołajek”
  • Stomil Cup
  • Mapka wyjazdowa – Wiosna 2015

Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.

Zobacz także

OGŁOSZENIE GRUPY ULTRA(S)TOMIL

„Do meczu z Sandecją Nowy Sącz będziemy prowadzić zbiórkę serpentyn oraz konfetti, które pomogą nam uświetnić oprawę pierwszego meczu ligowego przy sztucznym oświetleniu na Piłsudskiego 69a. Konfetti oraz serpentyny można […]

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz: Sobota, 8 sierpnia – godz.19:45

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz Sobota, 8 sierpnia – godzina 19:45 WSZYSCY NA MŁYN (SEKTOR PIERWSZY)!!! W celu uniknięcia stania w milowych kolejkach przed meczami – ligowym z Sandecją […]