Kibice Stomilu Olsztyn nie muszą meczu oglądać w domowym zaciszu. Wynajęty został cały pub AQQ.
Wszyscy w barwach mają zapewnione piwko za 5 złotych.
ZAPRASZAMY!

Kibice Stomilu Olsztyn nie muszą meczu oglądać w domowym zaciszu. Wynajęty został cały pub AQQ.
Wszyscy w barwach mają zapewnione piwko za 5 złotych.
ZAPRASZAMY!
Zobacz także
FC Ostróda organizuje wyjazd do Grudziądza
Fani z Ostródy organizują wyjazd na mecz Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn. Dla fanów z Ostródy i okolic cena wyjazdu wynosi tylko 25 złotych + 15 złotych na bilet na […]
Relacja z meczu Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
Na kolejny bardzo daleki wyjazd, tym razem na Dolny Śląsk wyruszyło różnymi środkami transportu 89 Stomilowców z 3 flagami. Do Legnicy wybraliśmy się jednym nabitym autokarem oraz 7 furami. Sześciu […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.