W sobotę przed meczem Stomilowcy wzięli udział w bardzo ciekawej akcji. Ponad 60 kibiców zdycdowało się przed meczem z Kolejarzem Stróże oddać krew! WIELKI BRAWA ZA TO!

Akcja rozpoczęła się o godzinie 9, a samo oddawanie krwi skończyło się po godzinie 13. Organizatorzy już po 12 zakończyli rejestrację dawców, bo wszyscy chętni by nie zdążyli oddać krew.

Każdy kto zdecydował się oddać krew otrzymał bilet na mecz Stomilu, gadżet od R-Gola oraz osiem czekolad od Centrum Krwiodastwa.

Nie wszyscy mogli oddać krew z różnych względów, ale liczył się sam gest i chęć oddania. Serdecznie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych.

Najwięcej krwi oddali fani z Pojezierza. To osiedle wygrało rywalizację Dzielnic/FC. W nagrodę fani z olsztyńskiego osiedla otrzymają wlepki od firmy lapeo.pl (firma Egit.pl, z którą nasz serwis współpracuje). W czołówce byli fani z Jarot, Zatorza oraz Lidzbarka Warmińskiego.

Akcja zorganizowana była z inicjatywy portalu stomil.olsztyn.pl oraz stowarzyszenia kibiców „Stomil Ponad Wszystko” we współpracy ze Stomilem Olsztyn oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

FOTORELACJA Z ODDAWANIA KRWI