W związku z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Unia Warmińsko-Mazurska wspólnie z kibicami Stomilu Olsztyn organizuje kolejną edycję turnieju piłkarskiego o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Portal stomil.olsztyn.pl objął patronat medialny nad turniejem.

Turniej odbędzie się dnia 27.02.2016 (sobota) w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 26 na boisku “Orlik”. Boisko znajduje się przy szkole podstawowej nr 22 (start około godz. 10).

Będzie to już trzecia z rzędu edycja turnieju rozgrywanego w Olsztynie, poświęconego pamięci Żołnierzy Niezłomnych – naszych narodowych bohaterów, których także w ten sportowy sposób pragniemy uhonorować za ich nieugiętą postawę w walce o Wolność i Niezawisłość naszej Ojczyzny!

Turniej ma charakter otwarty, czekamy na zgłoszenia wszystkich chętnych drużyn z dzielnic Olsztyna, miast Fan Clubowych Stomilu, środowisk patriotycznych oraz innych piłkarskich składów. Ilość miejsc ograniczona do 8 zespołów – decyduje czas zgłoszenia.

Zasady:

– Liczba drużyn – 8 (zespoły 6-osobowe: bramkarz + 5 zawodników w polu oraz ewentualni rezerwowi, zmiany hokejowe – bez ograniczeń).

– Drużyny podzielone będą na 2 grupy po 4 zespoły. System gry w grupach – każdy z każdym. Drużyna zagra 3 mecze w grupie. Zwycięzcy grup grają finał, drużyny z drugich miejsc – mecz o 3. miesjce.

– Mecze grupowe trwają po 15 minut – bez przerw. Finał i mecz o 3. miejsce po 20 minut.

– Obowiązują ogólne zasady gry w piłkę nożną – szczegóły zostaną podane na odprawie przed turniejem.

Termin zgłoszeń:

Na zapisy czekamy do czwartku – 25.02.2016.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: turniejwykletych@gmail.com

oraz pod numer telefonu: 667-572-685

(decyduje kolejność zgłoszeń)

Wpisowe: brak (podczas turnieju zostanie przeprowadzona kwesta na ekshumację i identyfikację Żołnierzy Wyklętych przez wolontariuszy z Fundacji Niezłomni im. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” – prosimy o przekazanie informacji wszystkim uczestnikom i przygotowanie się na wrzucenie paru złotych do puszki).

Więcej informacji pod nr tel. 667-572-685 (zapisy tylko do czwartku!)

Sponsorem nagród dla zespołów, które zajmą pierwsze trzy miejsca w turnieju jest firma ULTRAPATRIOT:

http://www.ultrapatriot.pl/

https://www.facebook.com/Ultrapatriot.Polska

STOMILOWCY PAMIĘTAJĄ!