Stomil Olsztyn – Stal Mielec 13.09.2019

Komplet. To będzie słowo przewodnie tej relacji. Zaczynając od frekwencji na olsztyńskim stadionie, na którym i tym razem pojawiła się maksymalna, dopuszczalna liczba fanów, zapełniając po brzegi trybunę krytą naszego miejskiego obiektu. Są wyniki, jest dobra atmosfera, brakuje tylko większej ilości miejsc dla osób chcących zobaczyć jak radzi sobie Stomil w rozgrywkach I Ligi. NOWY STADION DLA OLSZTYNA!

Skoro komplet na stadionie, to i wypełniony prawie po brzegi Sektor 1 na którym znajduję się młyn olsztyńskich fanatyków, oczywiście z konkretnym dopingiem, trwającym przez całe spotkanie. No właśnie, prawie wypełnionym… Jak widać wielu Stomilowców woli w spokoju oglądać sobie mecz zamiast wspierać swoich piłkarzy dopingiem przez 90 minut spotkania. Czas to zmienić panowie! Zapraszamy od następnego meczu w Olsztynie wszystkich „kumatych” ludzi na SEKTOR PIERWSZY!

Na ten mecz wróciło nasze stare/nowe nagłośnienie, wymienione zostały głośniki i kable, naprawione „wejścia” do wzmacniacza i mikrofonu. Efekt był zdecydowanie odczuwalny i zdecydowanie lepiej mogliście słyszeć młynowych. Niestety uszczupliło to nasz budżet, także dorzucajcie się do puszki Ultrasów! Jak widzicie te pieniądze nie idą na głupoty, tylko na ważne cele kibicowskie.

Sektor został szczelnie oflagowany, zawisły m.in. dwie flagi FC Ostróda, które zostały przewieszone transparentem upamiętniającym naszego brata, reprezentanta ostródzkiego fan clubu – Bąbla. Przed meczem cały stadion, wraz z piłkarzami obu drużyn, upamiętnił Piotrka minutą ciszy.

Jeżeli chodzi o same zawody sportowe, znowu pojawia się słowo komplet. Piłkarze zdecydowanie stanęli na wysokości zadania, po bardzo dobrym meczu pokonali aspirującą do awansu Stal, zgarnęli pełną zdobycz punktową, która na kilka godzin spowodowała przesunięcie się naszej drużyny na szczyt tabeli I Ligi! Wiadomo że było to pokłosie nierozegranych jeszcze meczów z poprzedniej oraz bieżącej kolejki, jednakże sama świadomość przebywania na 1 miejscu w tabeli była nadzwyczaj satysfakcjonująca. Zwłaszcza biorąc pod uwagę zawirowania jakie niedawno przechodził nasz klub. Brawo Panowie!

Po meczu dziękujemy naszemu zespołowi za wspaniałe emocje tego wieczora i w dobrych nastrojach opuszczamy P69a. Tego dnia wspierali nas koledzy z Płocka i Gdańska, dzięki za odwiedziny!

Gości z Mielca w sektorze dla przyjezdnych ZERO!

Już w najbliższy piątek czeka nas wyjazd do niedalekich (biorąc pod uwagę “standardową” liczbę kilometrów w I lidze) Suwałk. Godzina odjazdu jest zachęcająca (15:30), więc zapraszamy wszystkich kibiców Stomilu do wspólnego wyjazdu na to ważne spotkanie.

Więcej informacji znajdziecie na naszych stronach oraz facebooku!

Szokis/StomilTravel