Nie ma tu co pierdolić farmazonów i Wa(S) nakręcać na ten mecz. Prosty przekaz jest najlepszy!
WSZYSCY KURWA NA ŁUK BIAŁO-NIEBIESKI!

Nie ma tu co pierdolić farmazonów i Wa(S) nakręcać na ten mecz. Prosty przekaz jest najlepszy!
WSZYSCY KURWA NA ŁUK BIAŁO-NIEBIESKI!
Zobacz także
Autokarowy wyjazd do Katowic! Piątek, 10 marca – zapisy: stomiltravel@wp.pl
Kibice Stomilu Olsztyn organizują wyjazd autokarowy na mecz GKS Katowice – Stomil Olsztyn! Spotkanie zostanie rozegrane w piątek, 10 marca o godzinie 20:45 na stadionie w Katowicach. Koszt wyjazdu autokarami […]
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica: Sobota, 14 listopada – godzina 15:00
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica Sobota, 14 listopada – godzina 15:00 WSZYSTKICH STOMILOWCÓW ZAPRASZAMY NA MŁYN (sektor pierwszy na trybunie krytej)! Kupujcie bilety na S1! Rusza sprzedaż biletów na mecz […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.