Nie ma tu co pierdolić farmazonów i Wa(S) nakręcać na ten mecz. Prosty przekaz jest najlepszy!
WSZYSCY KURWA NA ŁUK BIAŁO-NIEBIESKI!

Nie ma tu co pierdolić farmazonów i Wa(S) nakręcać na ten mecz. Prosty przekaz jest najlepszy!
WSZYSCY KURWA NA ŁUK BIAŁO-NIEBIESKI!
Zobacz także
Stomilowcy na meczu Litwa – Polska (12 października 2025 r.)
Do Kowna na mecz reprezentacji Polski wybrało się 57 Stomilowców. Mamy ze sobą dwie flagi: STOMIL oraz Szczytno.
Relacja z meczu Wisła Płock – ŁKS Łódź (13 kwietnia 2025 r.)
W niedzielę (13 kwietnia 2025 roku) do Płocka na mecz Wisły z ŁKS-em wybrało się 22 kibiców Stomilu Olsztyn. Petra dzięki za gościnę! OKS&ZKS!
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.