W środę do dalekiego Nowego Sącza dotarło 25 kiboli, w tym 12 Stomilowców i 13 fanatyków Hutnika Nowa Huta. Nasz maraton wyjazdowy trwa!
Podziękowania dla naszych przyjaciół z Hutnika za wsparcie na tym dalekim wyjeździe.

W środę do dalekiego Nowego Sącza dotarło 25 kiboli, w tym 12 Stomilowców i 13 fanatyków Hutnika Nowa Huta. Nasz maraton wyjazdowy trwa!
Podziękowania dla naszych przyjaciół z Hutnika za wsparcie na tym dalekim wyjeździe.
Zobacz także
Kup karnet i zgarnij pakiet kibica! Polecamy karnety na Młyn (sektor S1)!
Podczas niedzielnego „Pikniku Rodzinnego ze Stomilem” klub rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2015/2016 I ligi. Po przerwie wracamy na Stadion przy al. Piłsudskiego 69a w Olsztynie. Jesienią przy […]
Relacja kibicowska Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie (9 sierpnia 2019 r.)
Sezon 2019/2020 rozpoczęliśmy od dwóch spotkań wyjazdowych, które niestety zakończyły się porażkami naszego zespołu, najpierw 0:3 w Bełchatowie, następnie 1:2 w Radomiu, i były to rezultaty zdecydowanie poniżej oczekiwań stawianych […]