Już w sobotę, 11 listopada w olsztyńskiej Uranii odbędzie się halowy turniej dla piłkarzy z rocznika 2002. Na ten dzień zaplanowaliśmy oficjalny trening dopingu przed rundą wiosenną.

Zbiórka zaplanowana została w sobotę 11 listopada, na godzinę 13:00. Od godziny 14 w grupie swoje spotkania będą rozgrywali piłkarze AP Stomil Olsztyn. Młyn zostanie zlokalizowany w środkowym sektorze dużej trybuny (główne zdjęcie artykułu – red.).

Oczywiście kto chce, może przychodzić już od rana – turniej zaczyna się o godzinie 8:30!

Podczas turnieju będzie dostępny m.in. katering, stoisko z gadżetami Stomilu, salon gier, „turniej w Fifę”, freestyle football, „Muzeum Sportu”, zabawy dla dzieci itp.

Jedną z atrakcji turnieju będą „DERBY OLSZTYNA”, czyli mecz „Afromental” vs. „Enej” 😉 Derbowy pojedynek zaplanowano na godzinę 20:00.

Stowarzyszenie kibiców „Stomil Ponad Wszystko” czynnie bierze udział w organizacji tego turnieju dlatego w trakcie można oprócz dopingu spodziewać się ciekawej oprawy tego widowiska.

Oprócz drużyny Stomilu Olsztyn w rozgrywkach wezmą udział m.in. Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, Motor Lublin, Wisła Płock, Olimpia Elbląg,  Znicz Pruszków oraz inne młode zespoły z Polski!

Podczas turnieju odbędzie się mecz, w którym zagrają drużyny „Gwiazdy Stomilu Olsztyn” oraz „Gwiazdy reprezentacji Polski”.

W drużynie Stomilu Olsztyn mają zagrać m.im. Marian Mierzejewski, Piotr Matys, Sylwester Czereszewski, Tomasz Sokołowski, Paweł Charbicki czy Mirosław Romanowski.

W reprezentacji Polski mają zagrać m.in. Andrzej Iwan, Jan Tomaszewski, Mirosław Okoński, Jan Domarski czy Grzegorz Lato.

Początek spotkania „GWIAZD” w olsztyńskiej hali Urania zaplanowano na godzinę 18:30.

W olsztyńskiej Uranii pojawi się też „Trójka Drombo” z reprezentacji Polski, czyli Tomasz Iwan, Piotr Świerczewski oraz Radosław Majdan!

Przypominamy, że wszyscy kibice Stomilu idą na ten turniej i w zorganizowanej grupie będą prowadzili doping dla młodych piłkarzy Stomilu z rocznika 2002!

Już teraz warto sobie zarezerwować wolny weekend na początku stycznia. Pilnujcie tej daty, WSZYSCY STOMILOWCY IDĄ NA TEN TURNIEJ! Zbieramy się więc całą bandą, bo obecność tam jest obowiązkowa! SPW!

Turniej będzie trwał dwa dni, 11-12 stycznia (sobota i niedziela). W niedzielę odbędą się finały. Zbiórka w niedzielę już od godziny 9:00 w olsztyńskiej Uranii. Koniec turnieju zaplanowano na godzinę 15:00!

Więcej o turnieju przeczytacie tutaj oraz tutaj.

Tak prezentował się młyn Stomilu w 1997 roku, na turnieju halowym w Uranii.

turniejhalowy97