Długo wyczekiwany majowy weekend wreszcie nadszedł, a wraz z nim do Olsztyna przybyła ekipa z Płocka. Była to pierwsza zorganizowana grupa, która zasiadła na olsztyńskim stadionie od września 2012 roku.

W sobotnie popołudnie, goście wyjątkowo zasiedli na udostępnionym im przez zarząd Łuku Biało-Niebieskim, gdzie nie zabrakło również Stomilowców. Łącznie tego dnia w tym sektorze zasiadło ponad 600 kibiców (ok. 180 Nafciarzy, ok. 450 Stomilowców + jeden wariat z Nowej Huty).

Często prowadzimy doping na zmianę z przyjezdnymi, a czasem śpiewamy wspólnie. Od strony wokalnej prezentujemy się całkiem nieźle. Na płocie wisi 9 flag Stomilu oraz 9 płócien przywiezionych przez kiboli gości.  Wywieszony został także transparent „PDW ROSIAK”, czyli dla Stomilowca z FC Nidzica, który przebywa obecnie po drugiej stronie muru. Sam mecz to niestety kolejne ładne widowisko bez punktów tak niezbędnych dla naszych kopaczy w walce o utrzymanie. Po meczu na każdego z gości czeka mały poczęstunek przygotowany przez nas.

Mimo niekorzystnej sytuacji w tabeli nie pozostaje nam nic innego jak nadal wierzyć w naszą drużynę i liczyć na szczęśliwe zakończenie kampanii 2013/2014!

FOTORELACJA