Mecz z katowicką Gieksą był długo wyczekiwany przez fanatyków ze stadionu przy al. Piłsudskiego, bowiem spodziewano się pierwszych od ponad półtorej roku kibiców gości, a ultrasi szykowali okolicznościową oprawę.

Niestety w wyniku działań służb mundurowych, zadecydowano o przeniesieniu oprawy na inne spotkanie, czyli prawdopodobnie już w nowym sezonie.

W sektorze gości zameldowało się około 150 kibiców GKS-u, z czego dwóch tuż po wejściu na sektor przeskakuje płot i kieruje się w stronę naszego młyna w celu zdobycia flagi, jednak osoby będące na sektorze szybko się ogarniają i hanysom pozostaje jedynie odwrót.

FOTORELACJA KIBICOWSKA

Sam mecz przebiega w wyjątkowo upalnym klimacie, w młynie melduje się ok. 450 osób w tym 32 kiboli Polonii Bydgoszcz oraz 8 fanatyków Petrochemii. Doping jak na tę liczbę całkiem przyzwoity. Płot przyozdabia 10 flag, w tym 7 płócien Stomilu oraz 3 flagi Polonii Bydgoszcz. Na płocie ląduje też transparent dla chłopaków znajdujących się po drugiej stronie muru.

Piłkarze wygrywają 3:1 i pozostają w walce o utrzymanie, a jest o co walczyć, bo I liga w przyszłym sezonie zapowiada się jeszcze ciekawiej.

W SOBOTĘ WSZYSCY DO LEGNICY! PEŁNA MOBILIZACJA W FAN CLUBACH I NA DZIELNICACH OLSZTYNA! JEDZIEMY WALCZYĆ O 3 PUNKTY!

3a4e1d2d8e3b1fa508f7b75101fc65708c709b4e_ORG