Odległe Niepołomice, to trzeci Stomilowski punkt na mapie w rundzie wiosennej. Na stadion Puszczy dotarło 17 Stomilowców, wspieranych przez 40 osób z nowohuckiego Hutnika.

Pierwsze osoby w tym urokliwym miasteczku meldują się już na kilka godzin przed meczem i poznają miejscowe atrakcje. W międzyczasie docierają kolejni kibole i przed rozpoczęciem spotkania wszyscy Stomilowcy meldują się na sektorze gości. Ograniczamy się jedynie do zaznaczenia swojej obecności, nie prowadząc ciągłego dopingu.

W trakcie drugiej połowy, ze swojego meczu dojeżdżają do nas fanatycy Hutnika. Razem w klatce jest więc około 60 osób. Piłkarze remisują bezbramkowo i z wrażeniem niedosytu, wyruszamy w drogę powrotną. W Olsztynie meldujemy się tuż po północy i pozostaje nam jedynie czekać na kolejne wyjazdy za piłkarzami „Dumy Warmii”! Już możecie się szykować na wycieczkę do Grudziądza!

PS. Wyjazd do Niepołomic był pierwszym z rankingowej listy wybranej przez U(S)L i StomilTravel. Pierwszym liderem został Fan Club Gietrzwałd. SPW!