Na wyjazd do Tych wybrało się 46 najwierniejszych Fanatyków Stomilu Olsztyn. Mamy ze sobą 3 flagi „Stomil Travel”, „Banda Juranda” oraz wizytówkę „Denaturat Boys”.
Tym samy składem zaliczamy wcześniej mecz Hutnik Nowa Huta – Unia Oświęcim.

Zobacz także
Stomil Olsztyn – Stal Mielec: Sobota, 18 maja
Stomil Olsztyn – Stal Mielec: Sobota, 18 maja Ostatni mecz sezonu. Spotkanie o „pietruszkę”, utrzymanie zapewniliśmy już sobie w poprzedniej kolejce. U nas komplet publiczności (3 tysie). Spory młyn i […]
Relacja z meczu Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
Na ostatni w tym roku i jednocześnie najdalszy nasz wyjazd, wybraliśmy się w 41 osób (niepełny autokar). W większości wbijamy na sektor i wywieszamy dwie nasze flagi, „AVE STOMIL” oraz […]