Stomil Olsztyn ruszył z akcją zbierania pieniędzy na działalność zespołu w rozgrywkach I ligi. Każdy kibic może wspomóc swój klub! Zapraszamy do akcji!

– Pokażmy ilu nas jest, ilu jest kibiców Stomilu Olsztyn! To JEDYNA szansa na uratowanie profesjonalnej piłki nożnej w stolicy Warmii i Mazur. Czasu jest co raz mniej, dlatego apelujemy o pomoc! Zachęcamy do wsparcia każdego kibica i sympatyka klubu oraz firmy nie tylko z Olsztyna i regionu, ale i całej Polski. Zebrane pieniądze pozwolą „Dumie Warmii” na dokończenie rozgrywek i złożenie niezbędnej dokumentacji licencyjnej, bez której Stomil nie będzie mógł przystąpić do gry w żadnych rozrywach centralnych. Każda osoba, która pomoże „Dumie Warmii” w tym trudnym momencie, znajdzie się na pamiątkowej tablicy oraz w odpowiednim dziale na stronie internetowej Stomilu – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Opcja cegiełek:

  • 245 zł – „cegiełka” na rzecz Stomilu Olsztyn + 5 zł za bilet na 5 wybranych spotkań.
  • 499 zł – „cegiełka” na rzecz Stomilu Olsztyn + 1 zł za karnet na rundę wiosenną.
  • 999 zł – „cegiełka” na rzecz Stomilu Olsztyn + 1 zł za karnet VIP na rundę wiosenną.

Dane do przelewu:

Stomil Olsztyn S.A.
Al. Piłsudskiego 69a, 10-569 Olsztyn
Numer konta: 46 1600 1462 1840 4119 2000 0001
Tytułem: „darowizna” oraz imię i nazwisko lub nazwa firmy

Przelew QR kodem, kliknij tutaj. W najbliższym czasie klub umożliwi wpłaty przez PayPal.

Zbiórka potrwa do 7 lutego! W przypadku nie przystąpienia do rozgrywek Stomilu Olsztyn pieniądze zostaną zwrócone!

Niech każdy Stomilowiec dorzuci swoją „cegiełkę”! Można zrzucać się w kilka osób np. po 50 zł (lub inne drobne kwoty) i wpłacać najniższą „cegielkę” 250 zł od waszej grupy na konto klubu!

e