Stomilowcy w sobotę (24 maja) wspierali Hutnik Nowa Huta na wyjeździe w Elblągu.
Relacja kiboli Hutnika:
Na sektorze gości w Elblągu zameldowało się 117 kiboli. Z nami tego dnia Stomil (44) i Petra (38) – dzięki za wsparcie na tym dalekim wyjeździe!

Stomilowcy w sobotę (24 maja) wspierali Hutnik Nowa Huta na wyjeździe w Elblągu.
Relacja kiboli Hutnika:
Na sektorze gości w Elblągu zameldowało się 117 kiboli. Z nami tego dnia Stomil (44) i Petra (38) – dzięki za wsparcie na tym dalekim wyjeździe!
Zobacz także
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn: Piątek, 28 września
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn: Piątek, 28 września W piątek do Głogowa na 11 wyjazd w tej rundzie wybrało się tylko 8 kiboli. W tej liczbie było 7 Stomilowców oraz […]
Relacja z meczu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Stomil Olsztyn (17 września 2025 r.)
Do Nowego Miasta Lubawskiego na mecz Wojewódzkiego Pucharu Polski wybrało się 117 kibiców w tym 10 fanatyków Polonii Bydgoszcz.