Na najważniejszym meczu Lechii Gdańsk w tym sezonie, obecna banda kiboli Stomilu Olsztyn w 150 osób z flagą Stomilowcy. Gratulujemy Braciom z Gdańska zasłużonego awansu do Ekstraklasy.
DERBY DLA LECHII !!!

Na najważniejszym meczu Lechii Gdańsk w tym sezonie, obecna banda kiboli Stomilu Olsztyn w 150 osób z flagą Stomilowcy. Gratulujemy Braciom z Gdańska zasłużonego awansu do Ekstraklasy.
DERBY DLA LECHII !!!
Zobacz także
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów: Niedziela, 19 kwietnia – godzina 17:00, OSTRÓDA!
We wtorek rusza przedsprzedaż biletów na ligowe spotkanie Stomilu Olsztyn z Chrobrym Głogów. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 17 w Ostródzie. Kupujcie bilety na młyn! Jedziemy z konkretnym […]
Relacja z meczu z meczu Mrągowia Mrągowo – Stomil Olsztyn (18 kwietnia 2026 r.)
Do Mrągowa wybrało się ponad 300 Stomilowców.