Kolejny wyjazd na drugi koniec Polski, tym razem termin mało sprzyjający. W poniedziałek na sektorze gości zameldowało się 6 fanatyków. Delegację 4 Stomilowców wspierał 1 kibic Petry oraz 1 kibic Rakowa.
Dzięki ziomalom za obecność!

Kolejny wyjazd na drugi koniec Polski, tym razem termin mało sprzyjający. W poniedziałek na sektorze gości zameldowało się 6 fanatyków. Delegację 4 Stomilowców wspierał 1 kibic Petry oraz 1 kibic Rakowa.
Dzięki ziomalom za obecność!
Zobacz także
Stomilowcy na meczu Korona Kielce – Wisła Płock (8 grudnia 2025 r.)
W poniedziałek (8 grudnia 2025 r.) 25 kiboli Stomilu Olsztyn wybrało się do Kielc, aby wspierać Petrę na tym ważnym wyjeździe. Stomilowcy w sektorze gości wywiesili flagę Stomil Front.
Podsumowanie grupy Ultra(S)tomiL po meczu z Arką Gdynia
Po ubiegłosezonowych problemach z tymi co zawsze, postanowiliśmy, że przygotowywana przez nas oprawa, zostanie zaprezentowana podczas meczu z gdyńską Arką. Faktem jest, że rzeczona choreografia była przygotowywana praktycznie od przełomu […]