W czwartek do dalekich Polkowic wybraliśmy się furami w 27 osób. Tego dnia wspierało nas 4 braci z Polonii Bydgoszcz. Mamy ze sobą flagę STOMIL ON TOUR.
Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali to spotkanie 2:2.

W czwartek do dalekich Polkowic wybraliśmy się furami w 27 osób. Tego dnia wspierało nas 4 braci z Polonii Bydgoszcz. Mamy ze sobą flagę STOMIL ON TOUR.
Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali to spotkanie 2:2.
Zobacz także
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn: Piątek, 24 marca
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn: Piątek, 24 marca Na ten daleki wyjazd wybrało się 76 Stomilowców (autokar, 2 busy, 2 fury i 2 osoby na własną rękę). Nie wszyscy od […]
Relacja z meczu Stomil Olsztyn – Olimpia Elbląg (8 kwietnia 2026 r.)
W środę (8 kwietnia 2026 roku) odbył się mecz Stomilu Olsztyn z Olimpią Elbląg w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Przedstawiamy relację Ultrasów Stomilu.