Kurz opadł, ligowe emocje już za nami, w decydującym meczu nie udało się wywalczyć awansu do I ligi. Nadszedł czas na podsumowania. Pod względem ultras, była to bardzo ciekawa runda. Wszystko dzięki wam i waszej pomocy podczas zimowej zrzutki na oprawy!

O ile podczas pierwszego meczu, z Polonią Warszawa, nie przygotowaliśmy żadnej niespodzianki, tak już w derbowe spotkanie z żulami z Elbląga wjechaliśmy na pełnej kurwie. Prezentujemy dwie oprawy – na wyjście zawodników transparent „Chcemy zwycięstwa’ uzupełniony 30 biało-niebieskimi świecami dymnymi, w drugiej połowie, prezentujemy sektorówkę uzupełnioną transparentem, a na trybunach odpalamy kilkadziesiąt rac oraz stroboskopy.

Kolejne spotkanie u siebie, to kolejna wizyta konkretnej ekipy w sektorze gości, czyli spotkanie z lubelskim Motorem, na tym meczu prezentujemy okolicznościową folię z okazji pięciolecia naszej grupy, która uzupełniona była ogniami wrocławskimi oraz kilkoma wyrzutniami, które były nowością na naszym stadionie. Mimo trudnych warunków atmosferycznych tego dnia, wszystko wyszło przednio i tylko rozbudzało chęci na kolejne działania.

Trzeba było jednak poczekać na kolejne ciekawe kibicowsko spotkanie, ale takie przydarzyło się w końcówce maja, gdy odwiedziła nas tarnobrzeska Siarka. Tego dnia prezentujemy sektorówkę przedstawiającą kapitana naszej drużyny, uzupełnioną transparentem „Zjednoczeni po awans”, pokazując wszystkim, że w walce o najwyższe cele tworzymy jedność. Sama prezentacja oczywiście została uzupełniona pirotechniką.

Mieliśmy nadzieję, że na tym zakończy się sezon, jednak kopacze postanowili przedłużyć emocje i zameldować się na miejscu gwarantującym baraże o grę w I lidze. Podczas półfinałowego meczu z Wisłą Puławy prezentujemy transparent „Droga do Fortuny”, który został uzupełniony chaosem z flag w młynie, oraz kilkunastoma racami. Zwycięstwo w tym meczu dało nam awans do finału, gdzie znowu spotkaliśmy się z Motorem. Tym razem pogoda dopisała. W drugiej połowie na trybunie prezentujemy naszą sektorówkę – kraciaka, a chwilę później na sektorze odpalamy race.

Niestety, ostatecznie mecz nie przyniósł oczekiwanego rezultatu, jednak każdy, który był w młynie podczas tego spotkania, nie zapomni tej atmosfery. Wydatki naszej grupy to nie tylko rzeczy, które widać gołym okiem podczas prezentowania opraw, to również zakup nowych megafonów, naprawa bębna i tym podobne rzeczy. Dziękujemy wam za wsparcie i liczymy, że wspomożecie naszą zbiórkę na rundę jesienną 2023. Do zobaczenia przy Piłsudskiego!

STOMIL PONAD WSZYSTKO!