W sobotę (14 lutego 2026 roku) do Płocka wybrało się 53 kibiców Stomilu Olsztyn, by wspierać Nafciarzy w ważnym meczu z Widzewem Łódź. Dziękujemy braciom z Płocka za gościnę! OKS & ZKS!

Stomilowcy na meczu Wisła Płock – Widzew Łódź (14 lutego 2026 r.)
Zobacz także
Relacja z Marszu Niepodległości w Warszawie
Na Marsz do Warszawy postanawiamy wybrać się w 4 busem z Olsztyna. Siedząc w autobusie byłem już przekonany, że pojadę tam sam, ponieważ pozostała 3 zaspała, ale jakimś cudem zdążyli […]
Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków: Sobota, 18 marca 2017
Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków: Sobota, 18 marca Wystawiamy średni jak na nasze możliwości młyn, ok. 250 osób, wieszamy 8 flag Stomilu plus po jednej fanie Petry i Polonii. Tego […]