STOMIL OLSZTYN – WIGRY SUWAŁKI
Sobota, 22 listopada – godzina 13:00
Młynowi zapraszają wszystkich Stomilowców na Łuk Biało – Niebieski! Zapowiada się konkretne śpiewanie!
Będzie korba! Będzie amok!

STOMIL OLSZTYN – WIGRY SUWAŁKI
Sobota, 22 listopada – godzina 13:00
Młynowi zapraszają wszystkich Stomilowców na Łuk Biało – Niebieski! Zapowiada się konkretne śpiewanie!
Będzie korba! Będzie amok!
Zobacz także
Relacja z meczu Mławianka Mława – ŁKS Łomża (4 listopada 2023 r.)
15 kibiców Stomilu Olsztyn wspierało ŁKS Łomża na wyjeździe w Mławie. Relacja kibiców ŁKS-u: W Mławie jesteśmy obecni w 68 osób z jedną flagą w tym 15 Stomil Olsztyn, 13 […]
Relacja kibicowska z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn (13 czerwca 2021 r.)
Wróciły wyjazdy, dwa tygodnie temu byliśmy w Łęcznej, był to nasz pierwszy wyjazd od września 2020, później nadeszła kolejna fala pandemii, rząd zamknął wszystko na cztery spusty i tyle było […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.