„W Olsztynie zamknięty sektor gości na cała rundę wiosenną, więc kibice Polonii Bytom nie mogli się pojawić. Nas w młynie ponad 400. Na meczu obecnych 14 kibiców Polonii Bydgoszcz oraz 5 fanatyków Hutnika Nowa Huta. Na płotach wywieszonych zostało 14 flag w tym 2 fany Polonii i jedna Hutnika. Doping przez całe spotkanie na bardzo dobrym poziomie.
STOMIL OLSZTYN – Polonia Bytom 0-0 Sobota, 4 maja
Zobacz także
Relacja z meczu Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn (4 czerwca 2023 r.)
Do Stężycy (woj. pomorskie) na ostatni mecz sezonu II ligi dotarło ok. 320 fanatyków. Tego dnia ok. 170 Stomilowców wspierała ekipa Lechii Gdańsk w liczbie ok. 150 osób. Na sektor […]
Relacja z meczu Stomil Olsztyn – Zagłębie Lubin
Mecz Stomilu z Zagłębiem Lubin wypadł w Wielką Sobotę. Na te ciekawe spotkanie do Ostródy, gdzie obecnie rozgrywamy swoje mecze domowe, wybrało się ponad 2000 kibiców Stomilu. W młynie tym […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.