Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce
Sobota, 21 marca – godzina 13:00
WSZYSCY NA STADION!
JESTEŚMY SPONSOREM „DUMY WARMII”!

Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce
Sobota, 21 marca – godzina 13:00
WSZYSCY NA STADION!
JESTEŚMY SPONSOREM „DUMY WARMII”!
Zobacz także
Zbiórka serpentyn na meczu z Niecieczą!
Stomilowcy! Jest ktoś z Was w stanie zorganizować serpentyny (rolki od kas fiskalnych) ?! Mogą być stare, zużyte. Mogą też być nowe! Kibicu Stomilu, ile dasz radę, tyle przynieś! Zbiórkę […]
Relacja z meczu Zagłębie Lubin – Stomil Olsztyn
Na daleki wyjazd do Lubina, wybraliśmy się w 196 osób ( 3 autokary i 10 fur ). Razem z nami w trasę ruszyło 4 fanatyków Polonii Bydgoszcz oraz 2 kiboli […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.