Wszystkich kibiców Stomilu Olsztyn zapraszamy na inaugurację rundy wiosennej na stadionie Stomilu, która odbędzie się 5 marca o godzinie 13:00!

Pilkarze Stomilu Olsztyn 5 marca zainaugurują rundę wiosenną w I lidze. Podopieczni Mirosława Jabłońskiego zmierzą się u siebie z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli, Olimpią Grudziądz.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:00.

Jako redakcja portalu stomil.olsztyn.pl z propagandą pierwszego meczu nie możemy na dobre wystartować, ponieważ cały czas nie można kupić karnetu na rundę wiosenną oraz biletu  na sam mecz z Olimpią Grudziądz. Nie wiemy nawet w jakiej cenie będą bilety w tym roku na Stomil.

Pojawiały się pomysły wprowadzenia nowych cen biletów dla dobra naszego klubu:

– 20 zł normalny

– 15 zł ulgowy

W klubie tłumaczą się nową umową z firmą, która wdraża system do sprzedawania biletów. Konkretnej odpowiedzi kiedy ruszy sprzedaż otrzymać nie możemy, dlatego jedyne, co nam pozostało to… czekać na więcej informacji.

Z tego co udało nam się dowiedzieć, godzina meczu z Olimpią może się jeszcze zmienić.

O prezentacji zespołu przed startem rundy też mozemy zapomnieć.

Na tą chwilę prosimy wszystkich Stomilowców o zarezerwowanie sobie soboty (5 marca) dla Stomilu! Wszyscy idziemy na mecz, postarajmy się zapełnić nasz stadion i wspierajmy wszyscy tego dnia „Dumę Warmii” na żywo!

NASZ STOMIL NIGDY NIE ZGINIE!