13 kwietnia był pechowym dniem dla kibiców Stomilu Olsztyn. W dniu meczu dotarła do nas smutna informacja, że po walce z nowotworem zmarł młody piłkarz Stomilu oraz wierny kibic „Dumy Warmii” – Patryk Herman. Z tego powodu mecz rozpoczyna się minutą ciszy, a łuk biało-niebieski zaczął dopingować dopiero od 16 minuty (tyle lat miał zmarły chłopak). Na sektorze zawisł transparent ku pamięci Patryka – „PATRYK HERMAN, NA ZAWSZE W PAMIĘCI”. Tego dnia, młyn uformowało ok. 400 osób, płot przyozdobiliśmy 9 flagami. Na meczu obecna delegacja kibiców Polonii Bydgoszcz z flagą WGM BANDA. Piłkarze po walce przegrywają 3:2, niestety widmo spadku zagląda nam coraz szerzej w oczy.
STOMIL OLSZTYN – – Kolejarz Stróże 2-3 Sobota, 13 kwietnia
Zobacz także
Relacja z turnieju kibiców Hutnika 2014 im. Zbigniewa Roszewskiego
Jak co roku dostaliśmy zaproszenie od kibiców Hutnika Nowa Huta na zimowy turniej piłki nożnej. Impreza odbyła się w sobotę (15 lutego) w hali Hutnika, mieszczącej się przy ul. Ptaszyckiego […]
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn: Info kibicowskie
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn: Niedziela, 5 czerwca. Na ostatnie spotkanie sezonu i mecz o tzw. „pietruszkę” wybraliśmy się w 73 osoby (autokar i 6 fur). Większość z nas wchodzi […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.