Od kilkunastu dni było wiadomo, że Wielka Sobota to będzie bardzo ciekawy dzień ze względu na poranną wycieczkę do Bydgoszczy oraz wieczorny mecz w Ostródzie z Cracovią. Dobry przeciwnik, do tego spotkanie transmitowane na żywo w TV – Ultrasi zgodnie stwierdzili, że ten mecz trzeba uświetnić jakąś oprawą. Jak zwykle, dość długo trwały spory co do tematyki oprawy, ostatecznie na kilka dni przed meczem zdecydowaliśmy, że główne hasło na transparencie to: „Podejrzani o fanatyzm”, a na pasach materiału, które tworzyć miały sektorówkę, ukażemy trzy postacie postawione w roli oskarżonych z tabliczkami w ręku, a na nich ksywy chłopaków ze Stomilu. Oprawa zaprezentowana na początku drugiej połowy, prezentowała się naprawdę godnie, chociaż było kilka niedociągnięć. Ogółem w młynie zasiadło tego dnia ok. 1350 osób w tym wspierający nas tego dnia kibole Hutnika Nowa Huta (25), Polonii Bydgoszcz (36) i Petrochemii Płock (ponad 40). Płoty przyozdobiliśmy 14 flagami Stomilu, jedną faną Petry oraz jedną Hutnika. Przez cały mecz prowadzimy dobry doping. Nasi kopacze sprawiają sensację co wprowadza nas w dobry nastrój i był to na pewno jeden z lepszych meczów pod względem atmosfery w tym sezonie. W klatce dla gości zameldowało się ok. 50 kiboli Cracovii wspieranych przez delegację GKS-u Tychy z dwiema flagami i transparentem dla Ś.P. Mariego.
STOMIL OLSZTYN – Cracovia Kraków 3-0 : Sobota, 30 marca – mecz w Ostródzie
Zobacz także
Relacja kibicowska z meczu Stomil Olsztyn – Polonia Bydgoszcz (13 stycznia 2018 r.)
2018 rok postanowiliśmy rozpocząć od mocnego akcentu. Rok temu udaliśmy się sporą bandą na turniej halowy Amber Cup do Gdańska (w tym roku grała Wisła Płock, którą wspieraliśmy w 25 […]
Pogoń Siedlce – STOMIL OLSZTYN: Niedziela, 2 października
Wisła Płock – Wisła Kraków: Sobota, 1 października Na tym meczu 24 Stomilowców. Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn: Niedziela, 2 października Na wyjazd do Siedlec wybieramy się w 68 osób […]

Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.