Druga edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Żołnierzy Wyklętych już za nami. Zwycięzcą został zespół Adrenaline.pl Sensia II, który w meczu finałowym po rzutach karnych wygrał z ekipą organizatorów: Stomilowcy Pamiętają. Na podium znalazła się także drużyna OKS Zatorze Team, która pokonała w meczu o trzecie miejsce zespół HardKormoran.

Drużyny były podzielone na dwie grupy po 4 zespoły w systemie gry – każdy z każdym. W jednej z grup musiały zagrać tylko 3 drużyny, z powodu niestawienia się jednego zespołu: Markus BioPoint Stawiguda, który nie odważył się nawet poinformować o swojej absencji.

Wszystkie obecne drużyny walką i determinacją podczas turnieju oraz poprzez udział w kweście na rzecz ekshumacji i identyfikacj Żołnierzy Wyklętych, godnie uczciły pamięć naszych narodowych bohaterów.

Mamy nadzieję, że kolejne edycje turnieju dedykowane upamiętnieniu i gloryfikacji etosu Żołnierzy Niezłomnych będą cieszyć się równie wielką popularnością i zainteresowaniem wśród środowisk piłkarsko-kibicowskich, co przełoży się na dalszy wzrost skali i rangi naszego turnieju.

STOMILOWCY PAMIĘTAJĄ!

Dziękujemy również sponsorom i partnerom, którzy ufundowali nagrody rzeczowe oraz puchary:

Denaturat Boys – Adrenaline.pl Sensia II     0:3

OKS Zatorze Team – Markus BioPoint Stawiguda 3:0 (w.o.)

Młode Pokolenie Stomilowców (MPS Skład) – HardKormoran     1:5

Stomilowcy Piłsudskiego (69a) – OKS Zatorze Team         1:5

Adrenaline.pl Sensia II – MPS Skład           5:1

Stomilowcy Pamiętają – Markus BioPoint    3:0 (w.o)

Finał:

Stomilowcy Pamiętają – Adrenaline.pl Sensia II      2:2 (dogrywka 0:0, karne 1:2)