Kibice Stomilu Olsztyn organizują autokarowy wyjazd na mecz do Katowic! Spotkanie GKS Katowice – Stomil Olsztyn zostanie rozegrane w sobotę, 10 października o godzinie 18:00! Koszt wyprawy autokarami wynosi 90 zł! Zapraszamy wszystkich Stomilowców na ten atrakcyjny wyjazd!

AUTOKAROWY WYJAZD DO KATOWIC!

GKS KATOWICE – STOMIL OLSZTYN

Sobota, 10 października  – godzina 18:00

Zbiórka w sobotę, 10 października o godzinie 8:00 pod Tesco (ul. Pstrowskiego)!

Odjazd równo o godzinie 8:30!

Koszt wyjazdu autokarami wynosi – 90 zł (przy komplecie w autokarze)

Nie przyjmujemy zaliczek na ten wyjazd, całość płatna na zbiórce pod autokarami!

Bilety na mecz w cenie 10 zł będą do kupienia pod sektorem gości.

NIKT NIE MOŻE JECHAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ! WSZYSCY JEDZIEMY RAZEM Z MIEJSCA ZBIÓRKI!!

UWAGA! W KATOWICACH ZAWSZE BYŁY PROBLEMY Z LISTĄ WYJAZDOWĄ I DOPISYWANIEM SIĘ!  NIE MA TAM MOŻLIWOŚCI DOPISYWANIA SIĘ NA LISTĘ POD STADIONEM!
NA SEKTOR WEJDĄ TYLKO OSOBY, KTÓRE BĘDĄ NA PRZESŁANEJ PRZEZ NAS LIŚCIE – WSZYSCY MUSZĄ SIĘ ZAPISAĆ! NA SEKTOR NIE SA TEZ WPUSZCZANE OSOBY POD WIDOCZNYM WPŁYWEM ALKOHOLU, PROSIMY O TYM PAMIĘTAĆ!

UWAGA!
TEMAT WIADOMOŚCI: Wyjazd do Katowic!

Obowiązkowe zapisy na listę wyjazdową oraz miejsca w autokarach na mail: stomiltravel@wp.pl (nazwisko , imię, pesel, fc/dzielnica + obowiązkowy dopisek autokar)!

Wiadomości z danymi w innej kolejności będą kasowane, prosimy zwracać na to uwagę!

Prosimy o przemyślane zapisy na autokary, tylko pewne i zdecydowane osoby! Kto się zapisze na miejsce w autokarze i nie przyjdzie na zbiórkę, będzie musiał wpłacić 50 zł na „Fundusz Wyjazdowy”

Zapisy na maila kończymy w czwartek, 8 października o godz. 23:59.

NAKRĘCAJCIE ZNAJOMYCH NA TEN ATRAKCYJNY WYJAZD! MOBILIZACJA W FAN CLUBACH I NA DZIELNICACH OLSZTYNA!

NOWE ZASADY WYJAZDOWE!

Uwaga! Obowiązują wszystkich Stomilowców, nowe zasady wyjazdowe! Na wyjazd jedziemy tylko autokarami! Wpisywane na listę wyjazdową będą tylko osoby, które jadą autokarem! Tylko osoby jadące autokarem będą mogły kupić bilet na sektor gości! Od tej pory na wyjazdy samochodami, będzie mogła jeździć tylko jedna konkretna grupa Stomilowców.
Fan Cluby, które chcą jechać na wyjazd, muszą przyjechać na zbiórkę i wsiadać w autokary, ewentualnie dosiadać się po drodze!

Prosimy dostosować się do nowych zasad wyjazdowych, za samowolkę i niedostosowanie się, będą wyciągane konsekwencje! Więcej informacji można uzyskać u osób decyzyjnych.