Na samo zakończenie sezonu ogórkowego, dzień przed startem rozgrywek ligowych przez piłkarzy Stomilu, sami mamy okazję zaprezentować nasze umiejętności piłkarskie.

Na zaproszenie kibiców ŁKS-u Łomża w ostatnią sobotę lipca, meldujemy się na stadionie na którym odbywa się turniej. Oprócz licznej ekipy gospodarzy obecna jest również Sparta Szepietowo, Polonia Bydgoszcz (19 osób) oraz nasza delegacja w sile 29 Stomilowców. Mamy ze sobą dwie flagi i transparent. Jako że po drodze zaskoczył nas korek, nie ma nawet zbytnio czasu na jakiekolwiek przygotowania i praktycznie z marszu nasza ekipa zaczyna rozgrywki grupowe.

Z grupy wychodzimy z kompletem zwycięstw, półfinał również wygrywamy i przychodzi czas na finał. W finale nie pozostawiamy żadnych złudzeń co do tego, kto tego dnia jest w najlepszej formie i pokonujemy ekipę OBP! Po rozgrywkach piłkarskich przychodzi czas na kolejne zawody, tym razem w przeciąganiu liny 4 na 4. Tu też prezentujemy się solidnie, niestety w samym finale przegrywamy z naszymi braćmi z Bydgoszczy. Po zawodach czysto sportowych nadszedł też czas na jeszcze jedną konkurencję, tym razem bardziej “integracyjną”. Tu wystawiliśmy dwóch reprezentanów i też zaprezentowaliśmy się solidnie, niestety zwyciężyć się nie udało 🙂

Po wszystkich zmaganiach ruszamy na przygotowaną przez Ełkaesiaków gościnę by dalej w dobrej atmosferze integrować się z pozostałymi uczestnikami turnieju. Wielki dzięki dla ŁKS-u za zaproszenie i konkretną gościnę, a reszcie ekip za zacięte zawody na boisku i wspólną integrację! Do następnego!

ps. PUCHAR JEST NA(S)Z!