W niedzielę (7 listopada 2021 r.) przy al. Piłsudskiego 69a odbyło się spotkanie o kibicowskiej dużej randze. Zagraliśmy przed własną publicznością z Zagłębiem Sosnowiec.

Zarząd Stomilu Olsztyn zdecydował się, że na ten mecz kibice wejdą za darmo, dzięki temu na stadion przyszło ponad 2 tysiące kibiców. Nasz zespół pokonał rywali 3:1! Ultrasi na to spotkanie przygotowali specjalną oprawę.

Relacja Stomil Olsztyn Ultras:

Na te spotkanie przygotowaliśmy transa z hasłem „Fanatycy z grodu św. Jakuba” o wymiarach 3×35, do tego, nasza ulubiona sektorówka zadaniówka „pasiak”. Skoro już pojawiła się sektorówka to głupio by było gdyby nie wyleźli spod niej jacyś zamaskowani bandyci. A jak już wyszli to dość mocno nadymili odpalając 50 ogni wrocławskich. W międzyczasie sektorówka schodzi w dół, a spod niej wyłaniają się transparenty na dwóch kijach. Po jakimś czasie zadaniówka znowu leci do góry, a pod nią i wkoło niej pojawia się 100 stroboskopów, które dopełniają nasz pokaż tego dnia.

I tu przypominamy, bez waszego wsparcia finansowego nie uda nam się zorganizowanie czegokolwiek. Więc, co by nie pierdolić po próżnicy… WRZUCAJCIE DO PUCHY!