Mecz z Niecieczą został przesunięty na nietypowy termin. Prawdopodobnie pierwszy raz w historii Stomil ligowy mecz rozgrywał w czwartek?!

Wielu kibicom nie przypasował ten dzień rozgrywania spotkania i  stąd dosyć niska frekwencja na stadionie. W czwartek wystawiliśmy skromny około 200 osobowy młynek. Na płocie wylądowało osiem naszych flag, w tym fany naszych FC z Nidzicy, Pasłęka, Gietrzwałdu, Dobrego Miasta oraz Lidzbarka Warmińskiego. Wywieszone zostały też dzielnicówki Pojezierze, Grunwaldzkie oraz flaga grupy Brzuchacze.

FOTORELACJA

Doping tego dnia był średni, ale ciężko wymagać świetnego dopingu przy takiej frekwencji. Przed meczem oraz w przerwie sprzedawany był 188 numer zina „STADION”.

Młynowi kilkukrotnie przypominają wszystkim o wyjeździe do Bełchatowa. Apelowali o nie czekanie z zapisaniem się na ostatnią chwilę, aby jak najszybciej zamówić autokary – „WIĘC WEŹCIE TO SOBIE DO SERCA I RUSZCIE DUPY!”. Na razie zapisy idą nieźle i zapełniamy już drugi autokar.

Nasi piłkarze pewnie wygrywają to spotkanie, co na pewno poprawi wszystkim kibicom „Dumy Warmii” humory przed nadchodzącymi świętami. Po meczu wszyscy piłkarze podchodzą i dziękują nam za doping. We(S)ołych Świąt i do zobaczenia w środę na zbiórce! WSZYSCY DO BEŁCHATOWA! SPW!