Na finał baraży o III ligę dostaliśmy od gospodarzy tylko 90 biletów. Wiadomo było od początku, że chętnych będzie więcej i robimy normalny wyjazd. W trasę ruszamy autokarami, busami i furami w dokładnie 246 osób.
W tej liczbie obecni fanatycy Rakowa Częstochowa 12, Lechii Gdańsk 10, Wisły Płock 8 oraz Polonia Bydgoszcz 2. Negocjacje z miejscowymi o zwiększenie puli biletów nic nie dają i solidarnie zostajemy pod stadionem. W większości zajmujemy miejsce za płotem na łuku stadionu, skąd było widać część boiska. Reszta zostaje na parkingu i w autokarach. Na płocie wywieszamy dwie flagi Stomilu i staramy się prowadzić doping przez całe spotkanie. Mecz niestety przegrywamy 0:1 i jesteśmy skazani na kolejny sezon w IV lidze.
Stomilowcy – nawet klęska nie złamie naszej wiary!


