Na daleki wyjazd do Polkowic wybrało się 44 Stomilowców z 5 flagami. Mamy także ze sobą transparent dla fanatyka Hutnika Nowa Huta.
Piłkarze razili straszną nieskutecznością i zremisowaliśmy to spotkanie bezbramkowo.

Na daleki wyjazd do Polkowic wybrało się 44 Stomilowców z 5 flagami. Mamy także ze sobą transparent dla fanatyka Hutnika Nowa Huta.
Piłkarze razili straszną nieskutecznością i zremisowaliśmy to spotkanie bezbramkowo.
Zobacz także
Majowy numer „To My Kibice”
7 maja ukaże się 164 wydanie miesięcznika „To My Kibice”. Ciekawie zapowiada się wywiad z kibicami Polonii Bydgoszcz. Relacje: Cracovia – Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk – Legia Warszawa Ruch Chorzów […]
Puchar Polski: Stomil Olsztyn – Śląsk Wrocław
Perspektywa starcia z Ekstraklasowym klubem spowodowała mobilizację w szeregach Stomilowców, tak by jak najlepiej się zaprezentować. Losowanie za rywala obrało nam wrocławski Śląsk. Po dłuższym czasie zawieszonej aktywności na polu […]