We wtorek (24 stycznia 2023 roku) na cmentarzu w Dywitach odbył się pogrzeb naszego kolegi z trybun – Mrówy. Fanatyk z Zatorza, jeden z założycieli Banda Juranda.

Wojciech „Mrówa” Milewski w lutym skończyłby 47 lat. Urodził się 20 lutego 1976 roku, zmarł 19 stycznia 2023 roku.

Mrówa był znanym i szanowanym fanatykiem Stomilu Olsztyn, dla tego nikogo nie dziwi duża liczba kibiców na ostatnim pożegnaniu. Było wielu fanatyków Stomilu, a także delegacje klubów z całej Polski.

Mrówa na spotkaniach „Dumy Warmii” zaczął się pojawiać w latach 80-tych. Był bardzo aktywnym wyjazdowiczem już w czasach gry Stomilu w Ekstraklasie. Na swoim koncie miał bardzo wiele wyjazdów za naszą drużyną oraz na zgody.

Był jednym z założycieli grupy Banda Juranda, a całe swoje życie mieszkał na dzielnicy Zatorze. Do końca swojego życia był oddany Stomilowi, jeździł także na mecze wyjazdowe w rundzie jesiennej obecnego sezonu II ligi.

Do grobu Wojciecha została złożona flaga Stomilu Olsztyn – Zatorze. Fanatycy na cmentarzu w Dywitach odpalili podczas ostatniego pożegnania dużą liczbę rac.

Dziękujemy za obecność delegacjom kibiców drużyn: Ruchu Chorzów, Legii Warszawa, ŁKS-u Łódź, Petrochemii Płock, Rakowa Częstochowa, Polonii Bydgoszcz oraz GKM-u Grudziądz.

NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI!