W poniedziałek minęła pierwsza rocznica śmierci legendarnego Stomilowca, Piotra „Plecha” Prątnickiego.
W olsztyńskiej katedrze odbyła się msza święta w rocznicę śmierci Plecha. Zjawiła się na niej bardzo liczna grupa Stomilowców!

W poniedziałek minęła pierwsza rocznica śmierci legendarnego Stomilowca, Piotra „Plecha” Prątnickiego.
W olsztyńskiej katedrze odbyła się msza święta w rocznicę śmierci Plecha. Zjawiła się na niej bardzo liczna grupa Stomilowców!
Zobacz także
Poszukujemy „kumatej” osoby w sprawie remontu domu dziecka
Jeden z olsztyńskich domów dziecka wziął udział w akcji #Kolorujemy. Udało się im znaleźć sponsora, który zakupi wszystkie niezbędne materiały do remontu. Reszta pozostaje w naszych rękach! Potrzebna jest pomoc […]
Relacja z meczu Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów
Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej zakazem wyjazdowym nałożonym przez leśnych dziadków, przyszła kolej na kolejny mecz w Ostródzie. Kolejny raz odwiedzała nas ekipa z Dolnego Śląska, tym razem był to Chrobry […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.