W poniedziałek minęła pierwsza rocznica śmierci legendarnego Stomilowca, Piotra „Plecha” Prątnickiego.
W olsztyńskiej katedrze odbyła się msza święta w rocznicę śmierci Plecha. Zjawiła się na niej bardzo liczna grupa Stomilowców!

W poniedziałek minęła pierwsza rocznica śmierci legendarnego Stomilowca, Piotra „Plecha” Prątnickiego.
W olsztyńskiej katedrze odbyła się msza święta w rocznicę śmierci Plecha. Zjawiła się na niej bardzo liczna grupa Stomilowców!
Zobacz także
Nowe wlepki od Ultra(S)ów!
Ultrasi zamówili nowe wlepki, które będą sprzedawać od marca. Całkowity zysk zostanie przeznaczony oczywiście na oprawy.
Relacja z meczu Stomil Olsztyn – Dolcan Ząbki
Z meczu na mecz w Ostródzie frekwencja spadała i to niezależnie od rangi rywala, dlatego nic dziwnego, ze mecz z Dolcanem od początku zapowiadał się dość nieciekawie. Na całym stadionie […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.