Zabawa „Gramy z kibicami” zorganizowana przez STS cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród fanów drużyn polskiej Ekstraklasy oraz I ligi. Kibice najlepszych polskich drużyn klubowych licznie uczestniczą w rozgrywkach, których końcówka w tym sezonie zapowiada się niezwykle pasjonująco.

W tym tygodniu (16 – 22 czerwca) rozgrywana jest ostatnia kolejka rozgrywek. Zostało niewiele czasu, aby wspomóc swoją drużynę w walce o dodatkowe środki na cele kibicowskie. „Gramy z kibicami” trwa tylko do 29 czerwca 2014 roku. W puli nagród są 44 000 złotych.

Na finiszu rozgrywek aż cztery drużyny mają szansę zwycięstwo i uzbieranie największej kwoty na wsparcie budżetu przeznaczonego cele kibicowskie, jak na przykład dofinansowanie opraw meczowych czy wyjazdów. Na finiszu rozgrywek prowadzi Legia Warszawa oraz Lech Poznań, które uzbierały po 39 punktów. Na kolejnych dwóch miejscach z 3 punktami straty, są Jagiellonia Białystok oraz Górnik Zabrze. W najciekawszym pojedynku Kolejorz rywalizuje z Jagą. Natomiast przeciwnikami Legii i Górnika są odpowiednio Pogoń Szczecin i Wisła Kraków.

W tej kolejce okaże się również, kto spadnie do pierwszej ligi. Dwie ostatnie pozycje zajmują Piast Gliwice oraz Górnik Łęczna. Oba zespoły dotychczas zebrały tylko po 3 punkty. Tuż przed nimi znajdują się Zawisza Bydgoszcz oraz GKS Katowice, które mają tylko 3 punkt przewagi. Górnik Łęczna rywalizuje z Cracovią a Piast z Koroną.

W akcji bierze 26 drużyn złożonych z fanów drużyn Ekstraklasy oraz I Ligi piłkarskiej. Zespoły są podzielone na dwie klasy rozgrywkowe, gdzie rywalizują między sobą w systemie „każdy z każdym”. Sympatycy wybranych drużyn zbierają wirtualne punkty w zależności od tego, jak trafnie obstawią rezultaty prawdziwych wydarzeń sportowych na sts.pl. Zwycięska drużyna takiego pojedynku zdobywa 200 złotych dla swojej drużyny (w przypadku Ekstraklasy) lub 100 złotych (w przypadku I Ligi) na dowolne cele związane z kibicowaniem.

Wszystkie rozstrzygnięcia już w najbliższy poniedziałek. Kibice, którzy chcą wspomóc swoją drużynę czym prędzej powinni zarejestrować się na sts.pl wskazując, której drużynie kibicują. Szczegóły na stronie www.gramyzkibicami.pl.