Akcja „Gramy z kibicami” trwa już tylko do 29 czerwca 2014 roku. Zostało niewiele czasu, aby wspomóc swoją drużynę w walce o dodatkowe środki na zorganizowanie dopingu dla klubu, któremu się kibicuje. Zabawa powstała w hołdzie dla kibiców i ich zaangażowania, którzy pod względem organizacji i przygotowywanych opraw meczowych należą do jednych z najlepszych na świecie. Dzięki „Grajmy z kibicami” mogą uzyskać dodatkowe środki na wsparcie klubów w realizacji nowych pomysłów związanych z kibicowaniem.

W akcji bierze 26 drużyn złożonych z fanów drużyn Ekstraklasy oraz I Ligi piłkarskiej. System rozgrywek zakłada rywalizację w dwóch grupach odpowiednich dla aktualnej klasy rozgrywkowej drużyny, którą się wspiera. Zespoły rywalizują między sobą w systemie „każdy z każdym”. Sympatycy wybranych drużyn zbierają wirtualne punkty w zależności od tego, jak trafnie obstawią rezultaty prawdziwych wydarzeń sportowych w STS.

Wyniki jedenastu najlepszych „typerów” są sumowane i porównywane z wynikami bezpośredniego rywala. Zwycięzca takiego pojedynku uzyskuje 200 złotych dla swojej drużyny (w przypadku Ekstraklasy) lub 100 złotych (w przypadku I Ligi). Mecze trwają tydzień. Po każdym tygodniu tabela jest automatycznie aktualizowana, a wyniki zerowane przed kolejną rozgrywką.

W aktualnej tabeli Ekstraklasy przewodzi Legia Warszawa, która uzbierała 36 punktów . Tuż za nią plasują się Lech Poznań i Jagiellonia Białystok – tylko z 3 punktami straty. Czołowe drużyny już uzbierały ponad 2000 złotych na wsparcie dopingu meczowego. W zakończonych rozgrywkach I Ligi, zwycięzcą została drużyna Arki Gdynia, na drugim miejscu uplasował się GKS Bełchatów, a trzecia była Sandecja Nowy Sącz.

Do 29 czerwca 2014 roku każdy kibic piłkarski może wziąć udział w zabawie. Wystarczy jedynie, że będąc zarejestrowanym na sts.pl wskaże, której drużynie kibicuje. Szczegóły znajdują się na stronie www.gramyzkibicami.pl.